DOMÁCI DOHĽAD WiQo Med

KATALÓG VÝROBKOV

Talianska značka kozmetiky pre starostlivosť o pokožku tváre a tela s kyselinou glykolovou v zložení. Podporuje aktívnu hydratáciu pokožky, vyživuje a aktivuje jej prirodzené procesy. Účinnou látkou vo väčšine produktov od tohto výrobcu je tiež bambucké maslo. Zvlhčuje, chráni, tonizuje, spevňuje pokožku, vyhladzuje vrásky a bojuje so striami na tele.

Okrem kozmetiky na telo a tvár vydala spoločnosť WiQo legendu modernej estetickej medicíny a kozmetológie – chemický peeling PRX-t33. Jedinečné ošetrenie na čistenie a omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu. Poskytuje dobrý zdvíhací účinok, stimuluje vlastné procesy epidermy. Naši kozmetológovia vám budú vedieť podrobne poradiť s týmto zákrokom, pomôžu vám vybrať ten správny produkt pre vašu domácu starostlivosť a naplánovať program skrášľovacích procedúr.

SÉRIA VÝŽIVNÝCH A ZVLHČOVACÍCH KRÉMOV  WiQo

Výživný a zvlhčujúci krém na tvár WiQo pre suchú a veľmi suchú pokožku

Vyhovuje tiež pre rehabilitačnú terapiu po chemických peelingoch alebo iných intenzívnych kozmetologických procedúrach. Ráno a večer naneste malé množstvo krému na vopred očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.

50 ml – 60,00 eur

Spevňujúci fluid na tvár

Dermokozmetický prípravok, obsahujúci 8% kyseliny glykolovej s nízkou kyslosťou pH, je hlavným produktom starostlivosti o pokožku tváre v domácich podmienkach. Aj keď pH je 3, produkt je dobre tolerovaný všetkými typmi pokožky bez toho, aby spôsoboval nepríjemné pocity.

30 ml – 60,00 eur

Spevňujúci telový krém WiQo pre pružnosť a proti suchej pokožke

Telový krém má vlastnosti VÝŽIVOVÉHO A ZVLHČOVACIEHO KRÉMU. Nízka kyslosť pH stimuluje uťahovanie pokožky, a tak zabraňuje jej stenčeniu s vekom. Kyselina glykolová reguluje hrúbku rohovinovej vrstvy, robí pokožku hladkou, zvlhčuje ju.

200 ml -70,00 eur

Výživný a zvlhčujúci krém WiQo pre normálnu a kombinovanú pokožku

Krém ľahkej textúry určený pre normálnu a kombinovanú pokožku. Vyhovuje tiež pre rehabilitačnú terapiu po chemických peelingoch alebo iných intenzívnych kozmetologických procedúrach. Ráno a večer naneste malé množstvo krému na vopred očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.

50 ml – 60,00 eur

Srvátka pre očné kontúry Eye contour serum WiQO

Je to emulzia obohatená o účinné látky, ktoré poskytujú hydratáciu a elastickosť pokožky. Avokádový olej, dimetylaminoetanol (DMAE) a expolysacharidy majú vysoký obsah kyseliny glukurónovej v kombinácii s formulou ľahkej textúry, vďaka čomu je prípravok vhodný tak na hydratáciu citlivej pokožky (napr. očnej kontúry), ako aj na základ pre make-up a očnú kontúru), a ako základ pre make-up a rehydrant počas dňa.

30 ml – 55,00 eur

Icream SPF50+ Invisible colored protective

Neviditeľný kolorujúci ochranný Je to kompaktný kolorujúci krém, ktorý sa rozprestiera tenkou hodvábnou vrstvou a zabezpečuje ochranu pokožky a jej rovnorodosť, bez zvýraznenia vrások, skrýva škvrny, začervenania a menšie defekty. Obsiahnutý v zložení orchideový extrakt má zvlhčujúce, zmäkčujúce aj antioxidačné vlastnosti, zatiaľ čo ochranný faktor SPF 50+ .

10,5 ml – 55,00 uer

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 93