BIOREVITALIZÁCIA PLETI PRX-T33

Neablatívna chemická stimulácia pokožky Biorevitalizácia bez injekcií

procedure-header-image

PRX-T®33 TERAPIA – Inovatívna technológia remodelácie a revitalizácie dermy bez použitia injekčných techník, bez poškodenia povrchu kože, bez rehabilitačného obdobia.

PRX–T33 ® Registrovaný lekársky prípravok, ktorý bol použitý pri viac ako 90 000 ošetreniach

Terapia je proces  riadeného poškodenia pokožky za účelom stimulácie jej regenerácie. Pre výraznejší efekt je potrebné intenzívne poškodenie pokožky, aby účinná látka mohla zasiahnuť požadovanú vrstvu a stimulovať jej aktívne štruktúry.

 • Bez injekcií po aplikovaní nevzniká
 • „frost-efekt“ aplikovanie
 • nie je bolestivé
 • po ukončení ošetrenia môžete pokračovať v bežnom živote, nie je potrebné zostávať doma kvôli zotaveniu a obmedzovať aktívny spoločenský život
 • produkt nezvyšuje fotosenzitivitu pokožky a je preto vhodný na použitie aj v lete
 • ošetrenie trvá celkom len 20-30 minút 

Chemický peeling PRX-T®33 TERAPIA

INDIKÁCIE:

 • strata elasticity pokožky tváre, dekoltu a pŕs
 • potreba stimulácie pokožky tváre, dekoltu a pŕs
 • prítomnosť atrofických jaziev
 • strie
 • pomocný prostriedok pri liečbe melazmy a hyperpigmentácie pokožky

PRX–T33 ® sa môže používať ako:

 • prvá etapa v estetickej medicíne, keď si pacient ešte nezvolil ďalšie postupy
 • doplnok ku kontúrovej plastike – výsledný efekt aplikácie výplní sa značne zlepšuje
 • postup, ktorý vytvára synergický efekt pri použití frakčnej laserovej a rádiofrekvenčnej terapie
 • terapia, ktorá zlepšuje výsledky biorevitalizácie s použitím nití, mikro injekcií apod.

PRX–T33 ® Hodí sa pre pacientov každého pohlavia a veku. Môže sa použiť v každom ročnom období

DOMÁCI DOHĽAD PRE ZLEPŠENIE A PROLONGÁCIU ÚČINKU:

ráno a večer krém na tvár WiQo podľa typu pokožky Večer, 30 minút pred aplikáciou krému nanášajte vyhladzujúci a spevňujúci fluid na tvár WiQo

VÝSLEDKY

PRX–T33 ® môže sa použiť v každom ročnom období

5-12 rokov

• jazvy (po prekonaných ovčích kiahňach, impetigo)

 

 

 

12 až 25 rokov

 • alternatíva kozmetickým procedúram na zlepšenie vzhľadu pokožky protizápalový program

 

 

20-25 rokov

 • sa môže používať ako alternatíva bežných kozmetických prípravkov na čistenie pokožky tváre (pokožka je hladšia, spustí sa proces eliminácie čiernych bodiek, akné a hnisavých vyrážok)
 • strie

25-30 rokov

 • prevencia a korekcia fotostarnutia
 • melazma
 • strie

 

35-45 rokov

 • biorevitalizácia pleti
 • biorevitalizácia pokožky tela
 • silný liſting boj proti ochabnutosti pokožky (tvár, krk, dekolt)
 • prevencia starnutia pokožky
 • prevencia ovisnutej pokožky na prsiach

→ 45 rokov

 • komplexné omladenie pokožky obnovenie tonusu pokožky
 • zvýšenie elastickosti pokožky (tvár, krk, dekolt )
 • zvýšenie elasticity pokožky na prsiach

 

PRODUKTY NA DOMÁCI DOHĽAD WiQo Med

SÉRIA VÝŽIVNÝCH A ZVLHČOVACÍCH KRÉMOV NA TVÁR WiQo

Špeciálne navrhnuté formuly krémov zaručujú kvalitný dopad a udržiavanie najlepšieho stavu pokožky v procese vykonania programu PRX-T33. Použitie krémov série WiQo je najprv nevyhnutné po použití ambulantných peelingov na intenzívnu regeneráciu pokožky počas hydrolipidový plášť. Aktívne zložky zlepšujú obnovu buniek, podporujú lokálnu imunitu, zvyšujúc baktériové funkcie pokožky, a tiež odstraňujú účinky fotostarnutia a chronostarnutia.

Výživný a zvlhčujúci krém na tvár WiQo pre suchú a veľmi suchú pokožku

Nasýtený krém určený pre suchú a veľmi suchú pokožku. Vyhovuje tiež pre rehabilitačnú terapiu po chemických peelingoch alebo iných intenzívnych kozmetologických procedúrach. Ráno a večer naneste malé množstvo krému na vopred očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Odporúča sa v kombinácii so SPEVŇUJÚCIM FLUIDOM NA TVÁR WiQо. Kombinovaný účinok týchto dvoch produktov vám umožní udržiavať pokožku vždy aktívnu a prestimulovanú. Je dobre tolerovaný aj najcitlivejšou pokožkou Aktívne zložky: Bambucké maslo, jojobový olej, pšeničný olej, hroznový extrakt, echinaceový extrakt, imidazolidinylmočovina, tokoferolu acetát, palmitát retinolu, kumarín, zmäkčovadlá, ľahké UV filtre (UVA, UVB)

Objem: 50 ml

Spevňujúci fluid na tvár

Dermokozmetický prípravok, obsahujúci 8% kyseliny glykolovej s nízkou kyslosťou pH, je hlavným produktom starostlivosti o pokožku tváre v domácich podmienkach. Aj keď pH je 3, produkt je dobre tolerovaný všetkými typmi pokožky bez toho, aby spôsoboval nepríjemné pocity.

Produkty, obsahujúce hydroxykyseliny s nízkym obsahom pH spôsobujú obnovenie pokožky. Vzhľadom na nízku kyslosť SPEVŇUJÚCEHO FLUIDU NA TVÁR WiQo, po aplikácii prípravku trvá určitý čas, kým biochemické mechanizmy pokožky obnovili fyziologickú kyslosť pH. Ak chcete udržať kyslý účinok fluidu, musíte počkať 20 až 30 minút pre aplikáciou konečného krému. Takéto rozdiely kyslosti napomáhajú aktívnemu obnoveniu pokožky.

Aktívne zložky: Kyselina glykolová, kyselina citrónová, tokoferylacetát, kyselina fytová, askorbilpalmitát, tokoferol, lecitín. PH: 3 Objem: 30 ml

Spevňujúci telový krém WiQo pre pružnosť a proti suchej pokožke

Telový krém má vlastnosti VÝŽIVOVÉHO A ZVLHČOVACIEHO KRÉMU. Nízka kyslosť pH stimuluje uťahovanie pokožky, a tak zabraňuje jej stenčeniu s vekom. Kyselina glykolová reguluje hrúbku rohovinovej vrstvy, robí pokožku hladkou, zvlhčuje ju. Účinne zložky krému poskytujú komplexnú starostlivosť pri rôznych problémoch, ako sú ochabnutosť pokožky, striže a veľká suchosť.

Aktívne zložky: kyselina glykolová, jojobový olej, hroznový extrakt, nechtíkový extrakt, prasličkový extrakt, tokoferolu acetát, askorbilpalmitát, kyselina citrónová, kyselina fytová

 Objem: 200 ml

Výživný a zvlhčujúci krém WiQo pre normálnu a kombinovanú pokožku

Krém ľahkej textúry určený pre normálnu a kombinovanú pokožku. Vyhovuje tiež pre rehabilitačnú terapiu po chemických peelingoch alebo iných intenzívnych kozmetologických procedúrach. Ráno a večer naneste malé množstvo krému na vopred očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Odporúča sa v kombinácii so SPEVŇUJÚCIM FLUIDOM NA TVÁR WiQо. Kombinovaný účinok týchto dvoch produktov vám umožní udržiavať pokožku vždy aktívnu a prestimulovanú. Aktívne zložky urýchľujú obnovenie a udržiavajú zdravie pokožky, čo zaručuje výrazné pretrvávajúce výsledky. Aktívne zložky: Jojobový olej, makadamový olej, echinaceový extrakt, tokoferolu acetát, palmitát retinolu, kumarín, zmäkčovadlá, ľahké UV filtre (UVA, UVB)

Objem: 50 ml

Srvátka pre očné kontúry Eye contour serum WiQO

Je to emulzia obohatená o účinné látky, ktoré poskytujú hydratáciu a elastickosť pokožky. Avokádový olej, dimetylaminoetanol (DMAE) a expolysacharidy majú vysoký obsah kyseliny glukurónovej v kombinácii s formulou ľahkej textúry, vďaka čomu je prípravok vhodný tak na hydratáciu citlivej pokožky (napr. očnej kontúry), ako aj na základ pre make-up a očnú kontúru), a ako základ pre make-up a rehydrant počas dňa. Pri aplikácii na tonálny alebo kompaktný kolorujúci krém, napríklad ICP krém, poskytuje ich zvlhčovanie a zabraňuje detekcii defektov pokožky a jemných vrások. Testovaná dermatológmi a oſtalmológmi.

Aktívne zložky: voda, glycerín, metylpropándiol, avokádový olej, butylénglykol, lecitín, hydrogenovaný ricínový olej peg-40, dimetylaminoetanol tartrát, pantenol, escín, koreňový extrakt, extrakt z listnatca, amóniový glycyrrhizinát, pupečníkový extrakt, hydrolyzované drožďové proteíny, exktrakt kvetov nechtíka lekárskeho , kaprylový / kaprinový triglycerid, ricínový proteín kaoil-hydrolyzovanej ryže, kokoyl aminokyseliny sodnej, tokoferolu acetát, kyselina citrónová, tokoferol, olej slnečnicových semien, polymetyl silseskvioksan, sklerocínová guma, xantánová guma, benzylalkohol, dehydrooctová kyselina, propandiol, lyzín hcl, fenoxyetanol, tripeptid-9, citrulín, pseudoalteromonády, exopolysacharidy, glukonát sodný, citrát sodný, benzoát sodný, sorbát draselný, parfum, salicylát sodný, benzylsalicylát, hexylcinnamal, limonén, linalool.

Objem: 30 ml

Icream SPF50+ Invisible colored protective

Neviditeľný kolorujúci ochranný Je to kompaktný kolorujúci krém, ktorý sa rozprestiera tenkou hodvábnou vrstvou a zabezpečuje ochranu pokožky a jej rovnorodosť, bez zvýraznenia vrások, skrýva škvrny, začervenania a menšie defekty. Obsiahnutý v zložení orchideový extrakt má zvlhčujúce, zmäkčujúce aj antioxidačné vlastnosti, zatiaľ čo ochranný faktor SPF 50+ pomáha predchádzať fotostarnutiu pokožky, chráni ju pred UV žiarením a viditeľným svetlom. Celoročné použitie zaručuje prirodzenosť make-upu a pomáha pri ochrane pokožky tváre jedným gestom.

Aktívne zložky: Vďaka obsahu fyzikálnych a chemických faktorov ochrany (SPF 50+), ICP Cream, chráni pokožku a UVA a GMI žiarenie

Objem: 10,5 ml

[/dt_sc_fullwidth_section

Privacy Preference Center


 • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 93