Holy Land kozmetika

A-NOX

Tento produktový rad je určený pre mastnú pleť a predovšetkým pre pleť s akné. Jeho prípravky sa vyznačujú vysokou účinnosťou a obsahom vysoko kvalitných zložiek, ktoré prinášajú hmatateľne výsledky. Cukor má antiseptické účinky a pomáha zjemňovať a zvlhčovať pleť. Beta-hydroxy kyselina(kyselina salicylová) je známa aj vďaka svojim priaznivým účinkom pri liečbe akné, okrem toho regeneruje a zlepšuje textúru pokožky. Citrónová šťava obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, ktoré podporujú regeneráciu pokožky. Vitamín C je účinný prostriedok na omldenie a zosvetlenie pleti. Oxid zinočnaty absorbuje nadmernú mastnotu, obmedzuje tvorbu akné pupienkov a chráni pred poškodením v dôsledku slnečného žiarenia. Výťažok z granátového jablka je vysoko účinný antioxidant, ktorý odstraňuje voľné radikály, zlepšuje textúru pleti a podporuje jej regeneráciu. Mentol pomáha stimulovať prekrvenie a pleti dodáva jemnejší a zdravší vzhľad. Harmanček, kalamín, alantoín a gáfor potláčajú a upokojujú zápaly.

Kombinácia cukru, kyselín a ďalších aktívnych látok stimuluje regeneráciu a hojenie pleti, urýchľuje upokojenie a hojenie pleti poškodenej akné, koriguje a obmedzuje nadmernú tvorbu mazu a zabraňuje vzniky jaziev po akné.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

a-nox-sugar-mydlo-1

Cukrové mydlo

Obsahuje prírodné antiseptické zložky(cukor, citrón) na dôkladné čistenie pleti. V domácom režime odporúčané na každodenné používanie, ráno a večer.

a-nox-face-lotion-voda

Pleťová voda

S dezinfekčnými účinkami, upravuje tvorbu mazu a stimuluje prekrvenie pleti. V domácom režime odporúčaná na každodenné používanie, ráno a večer.

a-nox-hydratant-cream

Hydratačný krém

Hydratačný krém, vyrobený na ľahkej vodnej bázi, vyvinutý pre mastnú a problematickú pleť. V domácom režime odporúčaný na každodenné používanie, ráno a večer.

a-nox-drying-lotion-lokalny

Vysušujúce mlieko

Určené na ošetrenie kozmetických nedostatkov, akné a absorbujúce mastnotu pleti. V domácom režime odporúčané na každodenné používanie, podľa individuálnej potreby.

a-nox-spot-drying-gel-product

Lokálny vysušujúci gél

Gél na ošetrenie pupienkov, urýchľuje proces hojenia akné. V domácom režime odporúšaný na každodenné používanie, podľa individuálnej potreby.

 

a-nox-balancing-kit-product

Vyvažovací sada

Sada: cukrové mydlo, hydratačný krém, lokálny vysušujúci gél.

 

 

 

 

DOUBLE ACTION

Prípravky z tohto produktového radu sú určené pre pleť náchylnú k tvorbe mastnoty alebo pre mastnú pleť. Eukalyptový olej má antiseptické a protizápalové vlastnosti, ktoré sú veľmi účinné pri hojení lézií. Olej z mäty piepornej podporuje prekrvenie a má upokojujúci účinok. Gáfor je antiseptický a takisto má hojivé účinky. Kalamín pomáha sťahovať zväčšené póry, dezinfikuje a upokojuje. Síra reguluje vylučovanie mazu. Alantoín upokojuje, zvlhčuje a chráni pleť pred poškodením vplyvmi vinkajšieho prostredia a takisto stimuluje proces regenerácie pleti. Klinček, harmanček a echinacea majú protizápalové a antibakteriálne účinky. Výťažok z granátového jablka obsahuje veľké množstvo antioxidačných vitamínov a má protizápalové účinky. Kyselina glykolová je AHA kyselina, ktorá je vysoko účinná pri odstaňovaní odumretých kožných buniek a regenerácii textúry pleti.

Jedinečná kombinácia rastlinných extraktov a olejov v prípravkoch, ktoré pomáhajú regulovať aktivitu mazových žliaz, znižujú nadmernú tvorbu mazu a zabraňujú vzniku mastného lesku a problematických miest. Ďalej pomáhajú pri čistení zapálených miest, sťahujú roušírené póry a zlepšujú celkovú textúru pleti, ktorá dostáva uvoľnený, čistý a jasný vzhľad.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

double-action-face-lotion-voda

Pleťová voda

Na každodenné používanie, upokojuje, dezinfikuje a pleť zanecháva sviežu. V domácom režime odporúčaná na každodenné používanie, ráno a večer, pred aplikáciou krému.

double-action-hydratant-emulsion-product

Hydratačná emulzia

Ľahký hydratačný krém, udržiava vysokú úroveň vlhkosti v pleti a prepožičiava jej hladký a svieži vzhľad. V domácom režime odporúčaný na každodenné používanie, ráno a večer.

double-action-drying-lotion-product

Adstrigentné mlieko

Vysušujúca pleťová voda, ktorá urýchľuje hojenie pupienkov a iných problematických miest. V domácom režime odporúčaný na každodenné používanie, podľa individuálnej potreby.

double-action-drying-lotion-with-demi-makeup-product

Adstrigentné tónovacie mlieko

Vysušujúca pleťová voda, ktorá urýchľuje hojenie pupienkov a iných problematických miest a zároveň ich prekrýva a maskuje. V domácom režime odporúčaný na každodenné používanie, podľa individuálnej potreby.

double-action-oil-control-kit-product

Sada regulujúca tvorbu mastnoty

Sada: mydlo, hydratačná emulzia, adstrigentné tónovacie mlieko. Súprava prípravkov regulujúcich tvorbu mastnoty na dopolňujúce domáce ošetrenie.

 

PEELS

Rad peelingov AT-HOME PEELS je doplnkom k profecionálnej starostlivosti od značky HL. Tieto peelingy, ktoré sú určené na domáce použitie, pomáhajú urýchľovať bunkovú výmenu, rozpúšťajú medzibunkovú lepiacu hmotu, čím odstraňujú odumreté kožné bunky a pleti prepožičiavajú zdravý, hladký a žiarivý vzhľad. Rad je určený pre široké spektrum cieľových skupín a typov pleti. Jednotlivé výrobky sú vyberané tak, aby optimálne vyhovovali individuálnemu charakteru pleti.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

daily-micro-peel-powder

Prášok s komplexom enzýmov a s vitamínom C

Denný enzimatický peeling, ktorý odstraňuje odumreté kožné bunky, zjemňuje a revitalizuje, pomáha korigovať nerovnomerný odtieň a textúru pleti a dodáva jej mäkký, hladký a ziarivý vzhľad.

white-peel-product-70ml

White peel s kyselinou mlečnou

Jemný peeling, ktorý rozpúšťa medzibunkovú hmotu a tým zosvetľuje odtieň pleti a zvyšuje jej vlhkosť.

 

 

SUNBRELLA

Produktový rad SUNBRELL zahŕňa prípravky na ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré sú kombináciou hydratačného prostriedku a demi mejkapu. Tieto prípravky sú určené na každodenné používanie na ochranu pleti pred škodlivým UVA a UVB žiarením.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

sunbrella-cream-spf36-125ml-product

Sunbrella krém SPF 36

SPF obsahuje filtre proti UVA a UVB žiareniu a zabespečuje maximálnu ochranu pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia.

 

sunbrella-cream-demi-makeup-spf36-125ml-product

Sanbrella tónovacie krém SPF 36

SPF s demi mejkapom obsahuje filtre proti UVA a UVB žiareniu a zabespečuje maximálnu ochranu pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia. 

BE FIRST

Prípravky s rady BE FIRST, ktoré sú určené na ošetrenie mužskej pleti, zlepšujú štruktúru pleti, potláčajú vrásky a jemné línie a spomaľujú proces starnutia pleti. Základným prvkom zloženia týchto prípravkov sú rastlinné extrakty, ktoré majú hojivé a dezinfekčné účinky, kyselina mlečna zvyšujúca úroveň vlhkosti v pleti a lipozómy, ktoré poláčajú vrásky a zlepšujú elasticitu pleti.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

be-first-kit-product

Sada

Balzam po holení, sérum. Súprava prípravkov, ktoré obmedzujú tvorbu jemných línií a spomaľujú proces starnutia pleti.

UNIQUE

Jedinečné zloženie určené na zdokonalenie a doplnenie účinkov ošetrenia.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

unique-milenium-advanced-daily-treatment-lotion-125ml-product

Milenium

Zdokonalená ošetrújca denná emulzia, ktorá pomáha obmedzovať tvorbu tukových buniek, koriguje nadmerné vylučovanie mazu a zmäkčuje textúru pleti.

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 93