Holy Land kozmetika

A-NOX

Tento produktový rad je určený pre mastnú pleť a predovšetkým pre pleť s akné. Jeho prípravky sa vyznačujú vysokou účinnosťou a obsahom vysoko kvalitných zložiek, ktoré prinášajú hmatateľne výsledky. Cukor má antiseptické účinky a pomáha zjemňovať a zvlhčovať pleť. Beta-hydroxy kyselina(kyselina salicylová) je známa aj vďaka svojim priaznivým účinkom pri liečbe akné, okrem toho regeneruje a zlepšuje textúru pokožky. Citrónová šťava obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, ktoré podporujú regeneráciu pokožky. Vitamín C je účinný prostriedok na omldenie a zosvetlenie pleti. Oxid zinočnaty absorbuje nadmernú mastnotu, obmedzuje tvorbu akné pupienkov a chráni pred poškodením v dôsledku slnečného žiarenia. Výťažok z granátového jablka je vysoko účinný antioxidant, ktorý odstraňuje voľné radikály, zlepšuje textúru pleti a podporuje jej regeneráciu. Mentol pomáha stimulovať prekrvenie a pleti dodáva jemnejší a zdravší vzhľad. Harmanček, kalamín, alantoín a gáfor potláčajú a upokojujú zápaly.

Kombinácia cukru, kyselín a ďalších aktívnych látok stimuluje regeneráciu a hojenie pleti, urýchľuje upokojenie a hojenie pleti poškodenej akné, koriguje a obmedzuje nadmernú tvorbu mazu a zabraňuje vzniky jaziev po akné.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

a-nox-sugar-mydlo-1

Cukrové mydlo

Obsahuje prírodné antiseptické zložky(cukor, citrón) na dôkladné čistenie pleti. V domácom režime odporúčané na každodenné používanie, ráno a večer.

125 ml  – 34,00 eur

500 ml – 72,00 eur

a-nox-face-lotion-voda

Pleťová voda

S dezinfekčnými účinkami, upravuje tvorbu mazu a stimuluje prekrvenie pleti. V domácom režime odporúčaná na každodenné používanie, ráno a večer.

125 ml – 32,00 eur

250 ml – 46,00 eur

a-nox-hydratant-cream

Hydratačný krém

Hydratačný krém, vyrobený na ľahkej vodnej bázi, vyvinutý pre mastnú a problematickú pleť. V domácom režime odporúčaný na každodenné používanie, ráno a večer.

70 ml – 25,00 eur

DOUBLE ACTION

Prípravky z tohto produktového radu sú určené pre pleť náchylnú k tvorbe mastnoty alebo pre mastnú pleť. Eukalyptový olej má antiseptické a protizápalové vlastnosti, ktoré sú veľmi účinné pri hojení lézií. Olej z mäty piepornej podporuje prekrvenie a má upokojujúci účinok. Gáfor je antiseptický a takisto má hojivé účinky. Kalamín pomáha sťahovať zväčšené póry, dezinfikuje a upokojuje. Síra reguluje vylučovanie mazu. Alantoín upokojuje, zvlhčuje a chráni pleť pred poškodením vplyvmi vinkajšieho prostredia a takisto stimuluje proces regenerácie pleti. Klinček, harmanček a echinacea majú protizápalové a antibakteriálne účinky. Výťažok z granátového jablka obsahuje veľké množstvo antioxidačných vitamínov a má protizápalové účinky. Kyselina glykolová je AHA kyselina, ktorá je vysoko účinná pri odstaňovaní odumretých kožných buniek a regenerácii textúry pleti.

Jedinečná kombinácia rastlinných extraktov a olejov v prípravkoch, ktoré pomáhajú regulovať aktivitu mazových žliaz, znižujú nadmernú tvorbu mazu a zabraňujú vzniku mastného lesku a problematických miest. Ďalej pomáhajú pri čistení zapálených miest, sťahujú roušírené póry a zlepšujú celkovú textúru pleti, ktorá dostáva uvoľnený, čistý a jasný vzhľad.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

double-action-face-lotion-voda

Pleťová voda

Na každodenné používanie, upokojuje, dezinfikuje a pleť zanecháva sviežu. V domácom režime odporúčaná na každodenné používanie, ráno a večer, pred aplikáciou krému.

125 ml – 20,00 eur

250 ml – 30,00 eur

double-action-hydratant-emulsion-product

Hydratačná emulzia

Ľahký hydratačný krém, udržiava vysokú úroveň vlhkosti v pleti a prepožičiava jej hladký a svieži vzhľad. V domácom režime odporúčaný na každodenné používanie, ráno a večer.

70 ml – 26,00 eur

double-action-drying-lotion-product

Adstrigentné mlieko

Vysušujúca pleťová voda, ktorá urýchľuje hojenie pupienkov a iných problematických miest. V domácom režime odporúčaný na každodenné používanie, podľa individuálnej potreby.

30 ml – 18, 00 eur

PEELS

Rad peelingov AT-HOME PEELS je doplnkom k profecionálnej starostlivosti od značky HL. Tieto peelingy, ktoré sú určené na domáce použitie, pomáhajú urýchľovať bunkovú výmenu, rozpúšťajú medzibunkovú lepiacu hmotu, čím odstraňujú odumreté kožné bunky a pleti prepožičiavajú zdravý, hladký a žiarivý vzhľad. Rad je určený pre široké spektrum cieľových skupín a typov pleti. Jednotlivé výrobky sú vyberané tak, aby optimálne vyhovovali individuálnemu charakteru pleti.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

daily-micro-peel-powder

Prášok s komplexom enzýmov a s vitamínom C

Denný enzimatický peeling, ktorý odstraňuje odumreté kožné bunky, zjemňuje a revitalizuje, pomáha korigovať nerovnomerný odtieň a textúru pleti a dodáva jej mäkký, hladký a ziarivý vzhľad.

75 ml – 48,00 uer

white-peel-product-70ml

White peel s kyselinou mlečnou

Jemný peeling, ktorý rozpúšťa medzibunkovú hmotu a tým zosvetľuje odtieň pleti a zvyšuje jej vlhkosť.

70 ml – 44,00 eur

SUNBRELLA

Produktový rad SUNBRELL zahŕňa prípravky na ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré sú kombináciou hydratačného prostriedku a demi mejkapu. Tieto prípravky sú určené na každodenné používanie na ochranu pleti pred škodlivým UVA a UVB žiarením.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

sunbrella-cream-spf36-125ml-product

Sunbrella krém SPF 36

SPF obsahuje filtre proti UVA a UVB žiareniu a zabespečuje maximálnu ochranu pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia.

50 ml – 18,00 eur

125 ml – 30,00 eur

sunbrella-cream-demi-makeup-spf36-125ml-product

Sanbrella tónovacie krém SPF 36

SPF s demi mejkapom obsahuje filtre proti UVA a UVB žiareniu a zabespečuje maximálnu ochranu pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia. 

50 ml – 18,00 eur

125 ml – 30,00 eur

C the SUCCESS

Medzi základné prvky v zložení prípravkov produktového radu C THE SUCCESS patrí extrémne vysoká koncentrácia vitamínu C, čo je jeden z najúčinnejších prírodných antioxidantov, ktorý neutralizuje voľné radikály, zjasňuje farebný odtieň pleti, spúšťa prírodné regeneračné a korekčné mechanizmy, zmenšuje hĺbku línií, urýchľuje syntézu kolagénu, udržiava optimálnu úroveň vlhkosti a zvyšuje plnosť pleti.

Pravidelné používanie produktu na domáce ošetrenie je nevyhnutným predpokladom na dosiahnutie úspešných výsledkov.

Produkty na domáce  ošetrenie

Krém nočny

Krém zvlhčuje pokožku a stimuluje produkciu kolagénu, obnovuje tón a pružnosť pokožky. Špeciálne zvolené zloženie krému normalizuje rovnováhu vody v bunkách pokožky. Chráni kožné bunky pred voľnými radikálmi, spomaľuje produkciu kožného pigmentu melanínu a brzdí proces starnutia.

50 ml – 60,00 eur

Intenzívny denný hydratačný krém

vyhladzuje jemné vrásky, redukuje ich, predchádza vzniku nových, redukuje pigmentáciu pokožky. Krém stimuluje syntézu kolagénu, zlepšuje pružnosť a tón ochabnutej pokožky. Špeciálna receptúra ​​produktu zmenšuje rozšírené kapiláry a posilňuje ich steny. Denný krém má zosvetľujúci účinok, bieli pigmentované a pozápalové škvrny.

50 ml – 44,00 eur

Maska na intenzívne ošetrenie

Osviežujúca, sťahujúca, zmenšujúca pory maska ​​s rovnomerným tónom pleti. Maska navyše dobre vyrovnáva textúru, má mierny regulačný a protizápalový účinok a tiež poskytuje plnohodnotné výrazné zdvíhanie, rýchlo a účinne redukuje rozšírené kapiláry a zosvetľuje pokožku.

Po prvom použití masky sa pleť výrazne zlepší.

50 ml – 48,00 eur

UNIQUE

Jedinečné zloženie určené na zdokonalenie a doplnenie účinkov ošetrenia. Vyrovnáva nadbytočný maz a zjemňuje textúru, aby pripravila pokožku na extrakciuZvyšuje úroveň vlhkosti.Upokojuje a zanecháva pokožku čistú a sviežu.

Produkty na domáce korekčné ošetrenie

unique-milenium-advanced-daily-treatment-lotion-125ml-product

Milenium

Zdokonalená ošetrújca denná emulzia, ktorá pomáha obmedzovať tvorbu tukových buniek, koriguje nadmerné vylučovanie mazu a zmäkčuje textúru pleti.

125 ml – 30,00 eur

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/9/f/9fc669b3-3306-4e45-af30-891257115f85/studiovitality.sk/web/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 93